Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

Radiofrekvenční ošetření - SPA RF

Radiofrekvenční ošetření - SPA RF
Nyní existuje nový způsob, jak ztratit centimetry – bez diet, cvičení nebo chirurgického zákroku, nazývá se Spa RFTM. Spa RFTM představuje technologický průlom, využívá zdokonalenou tepelnou energii k redukci celulitidy a tvarování těla.

Unikátní patentovaná technologie

Přístroj Spa RFTM je moderní radiofrekvenční přístroj, který poskytuje speciální řízenou tepelnou terapii. Systém Spa RFTM dodává terapeutické teplo do různých hloubek tkání těla, které napomáhá vyhladit a vypnout pokožku, odstranit vrásky, zredukovat celulitidu a strie a vytvořit štíhlejší a pevnější postavu.

Zeštíhlení, vytvarování těla a vypnutí pokožky

Přístroj Spa RFTM je používán k redukci tukových vrstev, celulitidy a strií, k tvarování problematických partií a zpevnění a vypnutí povolené pokožky na těle a obličeji. Spa RFTM slouží k zeštíhlení partií břicha, boků a stehen, ale také menších problémových oblastí, jako jsou oblast kolen, kotníků, paží a oblasti v obličeji (podbradek, tváře). Povolená pokožka je zpevňována zejména na obličeji, krku, břiše a na horních částech paží. Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností) nebo po porodu.

Bezbolestné a efektivní ošetření

Spa RFTM omlazuje pokožku, zlepšuje její pevnost a texturu pomocí patentované IN-MotionTM technologie (ošetření v pohybu), která zaručuje rychlé, bezpečné a bezbolestné ošetření. Klienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“. Viditelných a měřitelných výsledků je dosaženo již po prvním ošetření. Po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.

Ceník

Ošetření pro tělo – Radiofrekvenční proštíhlení problematických partiíCENA 1 procedura
Paže 980 Kč
Kolena 980 Kč
Boky nebo bříško nebo stehna (cena dle velikosti ošetřované partie.) 1 200 - 1 500 - 1 800 Kč
   
   

Ceník

Ošetření pro DEKOLT A OBLIČEJ
  Radiofrekvenční LIFTING
CENA 1 procedura
CELÝ OBLIČEJ DEKOLT 1390
Ošetření obličeje při akné (lokálně) 690 
Ošetření obličeje po akné 990
Dekolt a pod bradou 990
Pod bradou 690
Dekolt 690
Mikrovrásky očního okolí 590
Nosoretní mikrovrásky 390
Mikrovrásky mezi obočím 390
Mikrovrásky obličeje komplet (oči + nosoretní + mezi obočím) 1190