Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

Kosmetika a vizážistika

Kosmetika a vizážistika

Kosmetické poradkyně pro Biologique Recherche ve Zlíně Lenka Kolínková a Lucie Klementová Vás rády seznámí s principy péče o Vaši pleť touto úžasnou francouzskou kosmetikou Biologique Recherche. Neváhejte navštívit náš autorizovaný salon kosmetiky Biologique Recherche v Hébé – Centru zdraví a krásy ve Zlíně. Konzultace před kosmetickým ošetřením a představení kosmetiky Biologique Recherche v Hébé je pro Vás zdarma.Příběh kosmetiky Biologique Recherche

Příběh kosmetiky Biologigue Recherche je setkání tří odborníků v péči o pleť. Biologa s vášní poskytovat okamžité výsledky v péči o pleť, fyzioterapeutky s vášní pro zdokonalování vzhledu pokožky masážemi a lékaře se zaujetím pro vývoj pleťových přípravků s medicínskými normami.

Na počátku 70.let Yvan Allouche, biolog, zaznamenal mezi profesionály v péči o pleť potřebu ošetření, která dosahují viditelných výsledků. Uvědomil si význam používání vysoce koncentrovaných aktivních látek a důležitost výběru jenom těch nejčistších botanických, mořských a biotechnických extraktů. Jeho bádání ve světě přírody vedla k vyvinutí účinných přípravků péče o pleť Biologique Recherche.

Josette Allouche, diplomovaná fyzioterapeutka, pomáhala sestavit svému manželovi takové masážní techniky, které by bylo možné propojit s přípravky pro profesionální péči. Již na začátku své kariéry, objevila, že šetrná manipulace se svaly a vazy má velmi příznivý vliv na pokožku. Její jemné a specifické masážní techniky tvoří nedílnou součást ošetření.

Na počátku 90.let se MUDr. Philippe Allouche, praktický dermatolog, rozhodl následovat své rodiče do Biologique Recherche. Byl frustrován kvalitou existujících přípravků, které byly k dispozici pro před a po-operační péči. Svou práci v laboratořích Biologique Recherche vede k vývoji pleťových přípravků na medicínské úrovni.

Biologique Recherche dnes pokračuje v tradici dokonalé péče o pleť. Nadšení a odborná znalost obklopují a definují každý produkt, který nabízíme.

Základní filozofie Biologique Recherche

"Respektujte svoji pleť"

Bilogique Recherche a později i nezávislé studie objevily, že nepotřebujete pronikat do pokožky, abyste působili do hloubky.Lepší je zdokonalovat povrch pleti a kvalitu epidermis a pak se kůže reguluje sama a kvete dobrým zdravím.

"Pleť je odrazem stavu Vašeho těla a duše"

Pokožka je kompletní orgán. Prostředí, výživa, genetické dispozice, životní styl a vnitřní zdraví, to vše hraje roli ve vzhledu Vaší pleti. Zlepšením podmínek na povrchu epidermis za použití prostředků Bilogique Recherche a pravidelnou aplikací produktu 2x denně, dosáhnete dramatického zlepšení celé pleti.

Filozofie produktů Biologique Recherche

Výrobky budují lepší pleť

Výrobky Biologique Recherche jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama.Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se stává pokožka zdravější a zářivější.

 

Výrobky obsahují vysokou koncentraci aktivních látek

Naše přípravky obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací dostupných aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

 

Výrobky uchovávají původní strukturu aktivních látek

Zachování původní struktury aktivních látek je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky přidány až na konci výrobního procesu.

 

Výrobky jsou neparfemované

Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravku a může aktivní látky dokonce znehodnotit. Mnoho klientů mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémů.

Ceník

NÁZEV SLUŽBYČASCENA 1 proceduraPOZNÁMKY
Celkové ošetření s použitím "koktejlu sér" + analýza pleti 75-90 min 950 Kč  l
Základní ošetření pleti 60 min 780 Kč  
Základní ošetření zralé pleti 60 min 860 Kč  
       
Specifické ošetření VIP - okysličující 75-90 min 1190 Kč  
Specifické ošetření Biomagic 75-90 min 1190 Kč  
Specifické ošetření Visolastine 75-90 min 1190 Kč  
Specifické ošetření MC 110 75-90 min 1 190 Kč  
Specifické ošetření P50 Visage 75-90 min 1 190 Kč  
Specifické ošetření – liftingové / hydratující "Lissant" 75-90 min 1 590 Kč  
Úprava obočí - tvarování 30 min 100 Kč  
Barvení obočí 30 min  100 Kč  
Barvení řas 30 min 160 Kč  
       
       
       
       
       

Vizážistika

Chcete radu ohledně líčení? Chcete vědět, co Vám sluší? Zajímá Vás, jak být „in“? Vizážistka Lenka Kolínková nabízí spolupráci při Tvorbě Vašeho image!

Naučí Vás jak správně používat barvy, poradí s účesem i oblékáním...

Nechejte si profesionálně poradit! Vaše krása je jejím koníčkem!

Buďte Krásná a Módní, ale hlavně vždycky buďte sama sebou!

Nabízí například denní, večerní i svatební líčení, doprovod ke kadeřnici či na nákupy, profesionální Fotomake-up i asistenci u samotného fotografování.

Ceník

NÁZEV SLUŽBYPOPISČASCENA 1 proceduraPOZNÁMKY
Denní líčení   1 hod 400 Kč  
Večerní, slavnostní líčení   1,5 hod 550 Kč  
Svatební líčení + zkouška Včetně líčení ve svatební den u nevěsty doma. 1 - 2 hod 1500 Kč  
Fotomakeup samostatný     od 500 Kč  
Fotomakeup + asistence u focení   2 hod 1 500 Kč  
Mini-škola líčení Klientka dostává s sebou kompletní doporučení k nákupu kosmetiky a náčrt líčení. 1 - 1,5 hod 1000 Kč