Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

In Body - Analýza těla

In Body - Analýza těla

Měření složení těla přístrojem In Body

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro měření složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá pouze pár minut. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso. Není nutné, aby byla bez oblečení. Analýzu na In Body nesmí podstoupit osoby s kardiostimulátorem, lidé s kovovými částmi v těle a těhotné ženy (menstruace může výsledky měření zkreslit). Složení těla na přístroji In Body je možno zjistit všem osobám ve věku od 6 let.

(Před měřením je nutné 20 hodin nepít alkohol ani nápoje obsahující kofein, necvičit ani neabsolvovat žádnou proceduru, která by změnila hydrataci těla. Měření by mělo proběhnout min. 3 – 4 hodiny po jídle a tělo by mělo být dostatečně hydratované.)

Analýzou těla na přístroji In Body mimo jiné zjistíme:

  • množství svalové hmoty a tukové tkáně a jejich rozložení v těle
  • hodnotu bazálního metabolismu, což je důležitá informace pro individuální výživová doporučení ze strany poradkyně pro výživu
  • míru kardiovaskulárního rizika
  • hydrataci těla

Kontraindikace pro měření složení těla přístrojem In Body:

Analýzu na In Body nesmí podstoupit osoby s kardiostimulátorem, lidé s kovovými částmi v těle a těhotné ženy (menstruace může výsledky měření zkreslit). Složení těla na přístroji In Body je možno zjistit všem osobám ve věku od 6 let.


Co dodržet před měřením složení těla přístrojem In Body?

Před měřením je nutné 20 hodin nepít alkohol ani nápoje obsahující kofein, necvičit ani neabsolvovat žádnou proceduru, která by změnila hydrataci těla. Měření by mělo proběhnout min. 3 – 4 hodiny po jídle a tělo by mělo být dostatečně hydratované.

Analýza složení těla na přístroji In Body nám dává cenné informace, na základě kterých lze upravit Vaše stravovací zvyklosti a pohybovou aktivitu tak, aby odpovídala přímo Vašim individuálním potřebám. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso. Není nutné, aby byla bez oblečení.

Ceník

NÁZEV SLUŽBYPOPISČASCENA 1 proceduraPOZNÁMKY
In Body Měření složení těla. 30 min 280 Kč