Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...

Manikúra - nehtová modeláž

Manikúra - nehtová modeláž
Významnou součástí péče o tělo je i péče o ruce a nehty. V Hébé – Centru zdraví a krásy Vám můžeme nabídnout profesionální ošetření rukou a úpravu nehtů.

In Body - Analýza těla

In Body - Analýza těla
Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro měření složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá pouze pár minut. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso.

Metabolic ballance

Metabolic ballance

Metabolic Ballance

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny (metabolismu) a tělesné hmotnosti. Tento program byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě - a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu.

Masáže Magdy Janochové

Masáže Magdy Janochové
Vyberte si některou z mnoha nabízených druhů masáží – nejstarších a nejúčinnějších forem terapie. Svěřte se do rukou zkušené masérky Hébé – Centra zdraví a krásy Magdy Janochové. Ručíme Vám za její individuální a vysoce profesionální přístup k potřebám Vašeho těla. Její masáže Vám pomocí precizních a přesně cílených tlaků na svaly a tkáně budou zlepšovat krevní oběh, zmírňovat bolesti a stres a uvolňovat napětí.

Zpevnění a formování postavy

Zpevnění a formování postavy
Sestavíme Vám individuální plán pro zpevnění a formování Vašeho těla. Objednejte se na konzultaci ZDARMA! Volejte 602 162 722. Patentované přístrojové ošetření WEYERGANS. Přístrojové vybavení od firmy Weyergans je zárukou té nejvyšší kvality a nejlepších výsledků v boji s celulitidou či nadbytečnými kilogramy.

 

Trvalá epilace

Trvalá epilace
Také pravidelně svádíte předem prohranou bitvu s chloupky v podpaží, tříslech, na nohou nebo na obličeji? Standardní metody jako holení, vytrhávání depilačním strojkem, pinzetou či voskem nebo odstraňování těchto chloupků elektrokoagulační jehlou či depilačním krémem jsou pouze dočasným a navíc ne vždy šetrným řešením (hrozí nebezpečí poškození pokožky, zjizvení nebo alergická reakce).
<<  1 2 3 [45  >>