Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...
 • Dopřejte si

  Dopřejte si "SLUNEČNÍ LÁZEŇ"!

  Dopřejte svému tělu "sluneční lázně" v podobě bezpečného opalování našeho solária magaSuncare. Dobu a intenzitu každého slunění Vám nastaví počítač na míru. Nehrozí tak nebezpeční plynoucí z nadměrného zatížení kůže. 

  Mějte přirozeně opálenou zdravou pleť i během zimních měsíců!

  Tým Hébé Vám doporučuje : " Celotělový Modelační zábal Bioline pro Vaše tělo... Modelace + Hydratace + Tonizace ... Zeptejte se nás! " ...Vaše Hébé
 • Celotělové zábaly BIOLINE

  Celotělové zábaly BIOLINE

  Hébé - Centrum zdraví a krásy opět potvrzuje své prvenství a originalitu v péči o tělo! Jako jediní ve Zlíně Vám nabízíme úžasné celotělové zábaly od italské renomované značky v oblasti péče o tělo - BIOLINE.

Metabolic ballance

Metabolic ballance

Metabolic Ballance

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny (metabolismu) a tělesné hmotnosti. Tento program byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě - a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu.

Masáže Magdy Janochové

Masáže Magdy Janochové
Vyberte si některou z mnoha nabízených druhů masáží – nejstarších a nejúčinnějších forem terapie. Svěřte se do rukou zkušené masérky Hébé – Centra zdraví a krásy Magdy Janochové. Ručíme Vám za její individuální a vysoce profesionální přístup k potřebám Vašeho těla. Její masáže Vám pomocí precizních a přesně cílených tlaků na svaly a tkáně budou zlepšovat krevní oběh, zmírňovat bolesti a stres a uvolňovat napětí.

Zpevnění a formování postavy

Zpevnění a formování postavy
Sestavíme Vám individuální plán pro zpevnění a formování Vašeho těla. Objednejte se na konzultaci ZDARMA! Volejte 602 162 722. Patentované přístrojové ošetření WEYERGANS. Přístrojové vybavení od firmy Weyergans je zárukou té nejvyšší kvality a nejlepších výsledků v boji s celulitidou či nadbytečnými kilogramy.

 

Trvalá epilace

Trvalá epilace
Také pravidelně svádíte předem prohranou bitvu s chloupky v podpaží, tříslech, na nohou nebo na obličeji? Standardní metody jako holení, vytrhávání depilačním strojkem, pinzetou či voskem nebo odstraňování těchto chloupků elektrokoagulační jehlou či depilačním krémem jsou pouze dočasným a navíc ne vždy šetrným řešením (hrozí nebezpečí poškození pokožky, zjizvení nebo alergická reakce).

Radiofrekvenční ošetření - SPA RF

Radiofrekvenční ošetření - SPA RF
Nyní existuje nový způsob, jak ztratit centimetry – bez diet, cvičení nebo chirurgického zákroku, nazývá se Spa RFTM. Spa RFTM představuje technologický průlom, využívá zdokonalenou tepelnou energii k redukci celulitidy a tvarování těla.

Fit studio pro ženy

Fit studio pro ženy
Fit studio nabízí ženám možnost aerobního i posilovacího pohybového plánu. Kombinací cvičení pro tvarování, zpevňování a protahování postavy s aerobním cvičením na vydávání uložené energie je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků.
<<  1 2 3 [45  >>