Hébé - centrum zdraví a krásy. Krása a zdraví jsou hodnoty, kterými se musí obdarovávat každý sám...
 • Dopřejte si

  Dopřejte si "SLUNEČNÍ LÁZEŇ"!

  Dopřejte svému tělu "sluneční lázně" v podobě bezpečného opalování našeho solária magaSuncare. Dobu a intenzitu každého slunění Vám nastaví počítač na míru. Nehrozí tak nebezpeční plynoucí z nadměrného zatížení kůže. 

  Mějte přirozeně opálenou zdravou pleť i během zimních měsíců!

  Tým Hébé Vám doporučuje : " Celotělový Modelační zábal Bioline pro Vaše tělo... Modelace + Hydratace + Tonizace ... Zeptejte se nás! " ...Vaše Hébé
 • Celotělové zábaly BIOLINE

  Celotělové zábaly BIOLINE

  Hébé - Centrum zdraví a krásy opět potvrzuje své prvenství a originalitu v péči o tělo! Jako jediní ve Zlíně Vám nabízíme úžasné celotělové zábaly od italské renomované značky v oblasti péče o tělo - BIOLINE.

Biologique Recherche - 40 let vášně...

Biologique Recherche - 40 let vášně...
Jedinečný autorizovaný salon ve Zlíně s vysoce profesionálním přístupem, držíme se čisté linie této francouzské kosmetiky a nastavíme Vám domácí péči na míru.

Solárium a sauna

Solárium a sauna
Solárium megaSun beauty&care – opalování bez rizika – Jediné ve Zlíně! Jediné v ČR! Ve spolupráci s vědci, dermatology a zdravotními techniky byl pro solárium vyvinut počítačový program, který umožňuje správně indikovanou, bezpečnou insolaci dle požadavků zákazníka.

Kosmetika a vizážistika

Kosmetika a vizážistika
Kosmetické poradkyně pro Biologique Recherche ve Zlíně Lenka Kolínková a Lucie Klementová Vás rády seznámí s principy péče o Vaši pleť touto úžasnou francouzskou kosmetikou Biologique Recherche. Neváhejte navštívit náš autorizovaný salon kosmetiky Biologique Recherche v Hébé – Centru zdraví a krásy ve Zlíně. 

Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra
Přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a kůže, při kterém se používají speciální vysokoobrátkové frézy s odsáváním. Toto ošetření je velmi šetrné, efektivní a v neposlední řadě i relaxační.

Manikúra - nehtová modeláž

Manikúra - nehtová modeláž
Významnou součástí péče o tělo je i péče o ruce a nehty. V Hébé – Centru zdraví a krásy Vám můžeme nabídnout profesionální ošetření rukou a úpravu nehtů.

In Body - Analýza těla

In Body - Analýza těla
Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro měření složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá pouze pár minut. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso.
<<  1 2 [34 5  >>